گروه پريماورا در اورکات !
ساعت ۱۱:٢۱ ‎ق.ظ روز شنبه ٢ خرداد ،۱۳۸۳  کلمات کلیدی:
چه كسي مي‌خواهد من و تو ما نشويم؟ خيلي آدم پدرسوخته‌اي است!
ياد روزي از شلوغي‌هاي 18 تير بخير كه با يكي از بچه‌ها، كنار از همه شلوغي‌ها، رفتيم نشستيم روي چمن و شروع كرديم به بحث فلسفي در مورد اينكه آيا اين ما نشدن، لزوما و صرفا تقصير يك كسي ديگر است؟!
به هرحال درباره فضاي مجازي كه قطعا اين را نمي‌توان گفت. بر همگان واضح و مبرهن است كه در فضاي مجازي هيچ مانعي براي ارتباط با ديگران وجود ندارد، اما هيچ دليل هم نمي‌شود كه لزوما ارتباطات گسترده شود، اجتماعي مجازي ايجاد شود و شبكه‌اي از آنها شكل بگيرد. يك چيز اين وسط كم است: يك جو خلاقيت.
اين چيزي است كه يكي از بروبچز گوگل در اوركات به خرج داده است، و خيلي‌ها كه تا حالا از اينجور ايده‌ها داشته‌اند مخشان به اينجا قد نداده. بسي متأسفم كه نمي‌توانيد در آن عضو شويد. الكي كه نيست، اينجا عضو شدن پارتي مي‌خواهد. بايد يك دوستي، رفيقي داشته باشيد كه قبلا در آنجا سري توي سرها درآورده باشد و به طفيل وجود او بياييد عضو شويد. غير اين هم هيچ راهي ندارد.
آنها كه عضوند، كه ديگر توضيح لازم ندارند. آنها هم كه عضو نيستند، توضيح به چه كارشان مي‌آيد. فقط آنهايي كه اين وسط مسط ها گير كرده‌اند، مي‌توانند به اينجا بروند تا يک کمی بفهمند در دنياي از ما بهتران چه خبر است. كساني هم كه ديگر خيلي مشتاق شده‌اند كه بيايند در خدمت اسلام، يك عريضه‌اي ايميلي كامنتي چيزي بدهند تا ما عضوشان كنيم. الحمدلله دوست و رفقا يكي دو تا نيستند كه آدم بيايد دانه دانه برايشان دعوت‌نامه بفرستد. از قديم گفته‌اند از تو حركت، از ما بركت. ببخشيد دعوت!
یکی از قابلیتهای خوب اورکات امکان گردآوری اعضا حول انجمنهای با موضوع خاص است.
ما هم که پریماورا کار هستیم ؛ صاف رفتیم سراغ تاسیس انجمن پریماورا تا دلبردگان پریماورا رو به این بهانه دور هم جمع کنیم.
دوستان علاقمند به عضویت در اورکات با ایمیل بفرمایند تا برایشان دعوتنامه بفرستیم.
ممنون از الپر خان !