بانک اطلاعات نشريات کشور !
ساعت ۱:۱۱ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٩ اردیبهشت ،۱۳۸٢  کلمات کلیدی:
Magiran.com بانك اطلاعات نشريات كشور است.
در كشور ما نشريات متعددي به چاپ مي رسند كه عموما به دلايل مختلف براي مخاطبين شناخته شده نيستند و حتي متخصصين آن رشته نيز از انتشار آنها بي اطلاع مي باشند. همچنين بسياري از علاقمندان و پژوهشگران نيازمند مقالات و مطالب مندرج در نشريات هستند كه پاسخ آنها جز با استفاده از فن آوري اطلاعات مقدور نيست.
به عنوان مثال خود من كه علاقمند به يافتن آخرين مقالات و مطالب منتشره در نشريات كشور پيرامون مديريت پروژه هستم؛گاهي به اين سايت سر مي زنم.
هدف ؛ از طراحي اين سايت، ايجاد يك مرجع كارآمد از نشريات كشور در اينترنت به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان و معرفي عناوين متنوع و بعضا مهجور نشريات و بسترسازي براي حضور موثر اين رسانه ديرپا در صنعت نو پاي اطلاع رساني كشور عنوان شده است.
Magiran تا كنون موفق به پوشش و ارايه خدمات به بيش از 500 نشريه در حال انتشار شده كه اين خدمات شامل درج شناسنامه نشريه، طرح روي جلد و فهرست مطالب هر شماره و اقلام مقاله شناختي آنها با استفاده از مندرجات نشريه مي‌باشد. اين خدمات تنها در صورت ارسال يك نسخه از هر شماره به نشريات ارايه مي شود و كاربران مي توانند با استفاده از فهرست الفبايي، فهرست موضوعي و جستجو به نشريات مورد نظر خود دست يابند.همچنين نشريات با پرداخت هزينه مختصري متن كامل و يا گزيده مقالات خود را مي توانند در اين سايت در دسترس كاربران ساكن در داخل و خارج كشور قرار دهند.
مقاله برنامه ريزي و مديريت پروژه را كه در شماره سوم نشريه پيام مديران فني و اجرايي درج شده است را در Magiran يافتم كه تقديم ميشود.