تولد 2 سايت ديگر در حوزه مديريت پروژه‌ !

سايت ساپ ايران كه رسالت خود را پرداختن به مباحث مديريت اطلاعات و آي تي در مديريت پروژه قرار داده‌اند توسط برخي دوستان قديمي در شركت IOEC راه‌اندازي شد كه در همين جا به اين دوستان تبريك  گفته و برايشان آرزوي توفيق مي‌كنم .

ضمنا چندي پيش به مناسبتي دنبال برنامه زمانبندي ساخت يك ساختمان چند طبقه بودم كه خدا پدر و مادر اين اينترنت را بيامرزد كه امروز آن را در سايت مهندسي صنايع باشگاه امام حسين آن را پيدا كردم ....<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

 

/ 1 نظر / 21 بازدید
کيوان

با عرض سلام و خسته نباشيد دوست عزيز جناب آقاي مجيد فرهاني وبلاگ علمي بسيار جالبي داريد امروز به وسيله ي يکي از بازديدکنندگان وبلاگم متوجه شدم که شما از وبلاگ اين حقير ذکر خيري فرموده ايد. به اينجا آمدم و اين متن را ديدم ، ابتداي امر از شما تشکر مي کنم و اما يک سئوال .... آيا ذهن شما پيش خوان است !!! من مقاله شبيه سازی ريسک پروژّه را در خرداد ماه در وبلاگ بارگذاری کردم ، اما شما آن را در بهمن ماه پيدا کرديد ؟؟؟ به هر حال از آشنايي با شما خوشحال شدم و ايجاد پل ارتباطي دائمي خوشحال تر لينک شما در وبلاگ ما قرار گرفت به اميد موفقيت روز افزون شما فعال عرصه علم (خصوصا مديريت پروژه)