نشريه هفتگی مديريت !

از جمله فعاليتهای جالب و جذاب در فضای مجازی راه انداختن نشريات روزانه يا هفتگی با محتوای خبري- تخصصی توسط شرکتها و سازمانها می باشد که به آن Newsletter مي گويند.
اگرچه Newsletter ها در كشورهاي توسعه يافته بسيار متنوع و متكثر هستند اما متاسفانه سازمانها و شركتهاي تخصصي در كشور ما تاكنون كمتر به سمت راه انداختن اينگونه نشريات تخصصي ادواري افتاده اند.
با اميد به تكثير و فعال شدن نشريات تخصصي ادواري در زمينه مديريت پروژه در كشورمان در اين يادداشت به يكي از Newsletter هاي ایرانی که با موضوع "مديريت" به روز می شود اشاره می کنیم.
نشریه هفتگی مدیریت شرکت فن آوران پردیس که در زمینه مديريت برای استفاده مديران سازمانها، دانشجويان و محققان تهيه و تدارک شده و حاوی مطالبی پيرامون مديريت عمومی است؛ اگرچه حرکت نوپايی است اما نياز به غنی تر شدن مطالب آن برای تحقق اهداف آن کاملا به چشم می خورد .

/ 1 نظر / 26 بازدید
صابري (ديدمهندسي)

سلام، اين نشريه را ديدم و کلی اعصابم خرد شد!!!! درصدبالایی از مطالب اين سايت کپی برداری دقيق و بدون تغيير از مطالب ديدمهندسی است که متاسفانه نويسنده‌ی آن حتی يک لينک هم از ديدمهندسی در آن قرارنداده که اين‌کار اصلاٌ حرفه‌ای نيست. من در سايت اشاره‌کرده‌ام که نقل مطالب تنها با ذکر ماخذمجاز است. به‌هرحال جالب بود. اميدوارم اين دوستان اشتباه خودرا جبران کنند.