شرکتهای مديريت پروژه (۱) !

دانش مديريت پروژه در کشورهای توسعه يافته رشد و گسترش نيافت جز به مدد تعدد و گسترش فعاليت شرکتهای خصوصی مديريت پروژه . امری که متاسفانه در کشور ما توجه جدی به آن صورت نمی گيرد و بدنه متورم دولتی همچنان ترجيح می دهد خود به تامين احتياجات خود اقدام نمايد بجای آنکه آنها را به شکل Out Sourcing با كيفيت بهتر و هزينه پايين تر به انجام رساند.
تصميم دارم به معرفي معدود شركتهاي فعال در عرصه مديريت پروژه بپردازم .اگر خوانندگان خود نيز شركت يا موسسه اي را با موضوع PM مي شناسند؛ اطلاع دهند تا اقدام به معرفي گردد.
در اين يادداشت به معرفي شركت بهينه راهبر شريف مي پردازيم.
اين شركت كه توسط جمعي از فارغ التحصيلان دانشگاه صنعتي شريف تاسيس شده است، تاكنون پروژه ها و فعاليتهاي متنوعي را در زمينه مديريت پروژه و همچنين مديريت كيفيت به سرانجام رسانده است.
زمينه هاي اعتباري و اجرايي شركت علاوه بر مديريت پروژه زمينه هاي متنوع ديگري در مهندسي صنايع را دربرمي گيرد كه با رجوع به سايت اينترنتي شركت قابل دسترسي است.

/ 4 نظر / 36 بازدید
mehrdad amini

با سلام از آشنايی با شما بسيار خوشحالم . يکی از شرکتهای بسيار موفقی که در زمينه مديريت پروژه در حال فعاليت است شرکت اوک ميباشد که مديريت آن به عهده استاد عزيزم آقای دکتر امامی زاده ميباشد اگر اطلاعات ديگری خواستيد در خدمتتان هستم .

كوچه

سلام دوست گرامی آغاز زندگی جديدتان مبارک.

-----

سلام به وبلاگ ما سر بزنید. (Enterprise Resource Planning(ERP

علي قاضي زاده

جناب آقای فراهانی با سلام خواهشمند است چهارمين همايش تحقيق و توسعه را که در أذر ماه ۱۳۸۲ برگزار می شود و محورهای همايش و ثبت نام آن در سايتwww.iranrd.net درج شده است در سايت خود اعلام فرمائيد با سپاس قاضي زاده