وبلاگ ارزش حاصله (Earned Value) !

وبلاگ جديدي در حوزه مديريت پروژه متولد شد.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

وبلاگ Earned value كه به شكل اختصاصي به روش ارزش حاصله يه عنوان  يكي از مهمترين و جذابترين تكنيك‌هاي مديريت پروژه مي پردازد ؛ توسط يكي از دوستان قديمي آقاي رضا عاشقي با همكاري آقاي كارگر تاسيس شده و با تهيه 5 يادداشت در كمتر از يك ماه به نظر مي‌رسد وبلاگ فعال و سرزنده اي باشد.از طريق آدرس http://www.rezaasheghi.blogfa.com به مطالب اين وبلاگ جالب دسترسي پيدا مي‌كنيد.

برای ايشان آرزوی موفقيت می‌كنم.

 

/ 4 نظر / 49 بازدید
طاهري

باسلام خدمت شما دوست عزيز اينجانب شاغل در شركت پگاه تهران هستم و نياز به راهنمايي از جانب شما استاد ارجمند دارم ضمنا ممنون مي شوم اگر لطف كنيد و اگر كارگاه آموزشي در ارتباط با ميكروسافت پروجكت مي شناسيد به حقير معرفي نماييد- ضمنا اگر مزاحمتي نيست به گونه اي با شما بتوانم تماسي داشته باشم ممنون مي شوم اگر امكان دارد برايم ميل بزنيد

حسین یعسوبی

سلام استاد گرامی. واقعا از مطالب گرانبهای وبلاگتون استفاده کردم. با اجازه شما از بخشی از مطالب با لينک به شما در وبلاگم استفاده خواهم کرد. شاد باشيد.

ستاد نسل سومی های حامی معین

تجمع وبلاگی وبلاگ نویسان حامی معین : روز پنجشنبه مورخ 26/3/84 در میدان گاه اصلی پارک لاله ، ساعت 18 بعدازظهر برگزار می شود . از تمامی وبلاگ نویسان حامی معین دعوت می شود در این مراسم شرکت کنند .

علی قاضی زاده

با سلام ، همانطور که مستحضريد پنجمين همايش تحقيق و توسعه در آذرماه سال ۱۳۸۴ برگزار خواهد گرديدشمادر وبلاگ خود علاقه مند به شرکت در همايش مربوطه بوديد . با توجه به سابقه علمی تجربی جنابعالی از شما برای ارائه مقاله از دبيرخانه همايش دعوت بعمل می آيد در همایش مربوطه شرکت نمائید با توجه به رو به اتمام بودن زمان دريافت چکيده مقالات نظر خود را هر چه سريعتر اعلام بفرمائيد باتشکر قاضی زاده