(P3e/c) ؛ محصولی جديد از پريماورا

کاربران نرم افزارهای برنامه ريزی و کنترل پروژه نيك می دانند که حرفه ای ترين شرکت و موسسه در زمينه توليد نرم افزارهای مربوط به اين فن ؛ شرکت پريماورا ست.
نرم افزارهايPrimavera Project Planner ؛ ‍Primavera Expedition ؛ Primavera TeamPlay و ‍‍PrimeContract در سالهاي گذشته توسط اين كمپاني در ارتباط با مديريت ابعاد مختلف پروژه ارايه شد و با استقبال وسيع كاربران در همه جاي دنيا واقع شد به گونه اي كه پريماورا ظرف مدت كوتاهي تبديل به قدرت بلامنازع نرم افزارهاي مديريت پروژه در سطح دنيا گرديد و ويرايش هاي متعدد از نرم افزارهاي خود ارايه نمود و امروزه كمتر پروژه اي در دنيا يافت مي شودكه حداقل به نرم افزار (Primavera Project Planner(P3 مجهز نباشد. و قبلاً عرض شد كه نسخه جديد نرم افزار P3 ؛ تحت عنوان (Primavera Enterprise (P3e نيز به مرور جايگزين P3 شده و خواهد شد.
در ماه گذشته نيز شركت پريماورا جهت پروژه هاي ساخت و اجرا ( Construction ) ؛ اقدام به طراحي و ارايه نرم افزار (P3e/c™ for Construction (P3e/c نموده است؛ كه انتظار مي رود با استقبال گسترده پيمانكاران ساخت ؛ مديران كارگاهها و بخش Construction پروژه ها واقع شود .
قابليتهای متعدد اين نرم افزار جديد را می توانيد در سايت ‍Primavera بيابيد .

/ 4 نظر / 11 بازدید
کاوه

سلام مجید جان، از این که می بینم همچنان مصمم و با اراده در حال به روز کردن وب لاگت هستی و از مطالب قابل توجه و علمی استفاده می کنی بسیار خوشحالم. آرزوی موفقیت دارم. فقط مجید فکر می کنم این قالب وب لاگت کمی شلوغ پلوغ است. چشم به راحتی امکان گردش در کل صفحه را ندارد.

کاوه-2

راستی هر از چند گاهی برای یاد آوری هم که شده وب لاگت را از طریق گروه هایی که روی یاهو داریم و یا آدرس بوک میلت به اطلاع بر و بچه ها برسان قربانت

رضا اميني پناه

لطفا نام شركتهائي را كه نماينده رسمي شركت پريماورا در ايران هستند و يا نام شركتهائي كه پريماورا جديد را عرضه می کنند معرفی مائيد .

بابک

با عرض سلام راستش دنبال مطالبی در ارتباط با میزان مطابقت p3e و استاندارد pmbok هستم اگه بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم.