فوق ليسانس مديريت پروژه توسط دانشگاه آبردين در ايران !

pplogo.gif

دانش مديريت پروژه (و مديريت قرارداد) نياز فوري و حياتي كشور ماست. با اندك‏توجهي به تعداد و اندازه طرح‏هاي جاري كشور و آنها كه قرار است در طي دهه 80 به‏ويژه در حوزه پروژه هاي زير بنايي بخش انرژي و ... به اجرا درآيند، و با توجه به اين‏كه ايران در آستانه اجراي مديريت پروژه‏هاي كلان به‏دست مديريت ايراني است، درستي اين گفتار به ثبوت مي‏رسد .از كميت نيز كه بگذريم، مشاوران و پيمانكاران بزرگ نيك مي‏دانند كه مهمترين عامل موفقيت يا شكست هر طرحي مديريت آن است. نه جوان تازه از دانشگاه درآمده (حتي اگر درس مديريت پروژه خوانده باشد) مي‏تواند ضامن اجراي موفق طرح باشد و نه مدير باتجربه اما كم‏دانش. پروژه هاي بزرگ دنيا را مديراني اجرا مي‏كنند كه در عين داشتن تجربه كافي، از دانش (و هنر) مديريت پروژه نيز برخوردارند. اما در فضاي مديريت ايران چنين تركيبي كمتر يافت مي‏شود حال آن‏كه اين درست همان چيزي است كه بدان نياز داريم .چاره در آن است كه به كارشناسان و مديران جواني كه دست‏كم داراي يك دوره تحصيلات دانشگاهي و چند سالي تجربه هستند فرصت داده شود تا بدون دور شدن از محيط كار خود، تحت نظر مراكز جهاني دانش مديريت پروژه با علوم روز آشنا شوند و همزمان با آن، در كوران اجراي طرح‏هاي كلاني كه با معيارهاي جهاني در داخل كشور در حال اجرا هستند، دانش و تجربه لازم را به‏دست آورند. براي فراهم آوردن اين فرصت، شركت پتروپارس - مجري پروژه هاي ملّي پارس جنوبي - با همكاري دانشكده مهندسي دانشگاه 500 ساله آبردين كه تا كنون نقش ارزنده‏اي در تربيت مديران موفق پروژه‏هاي بين‏المللي، به‏ويژه پروژه‏هاي نفتي درياي شمال داشته، يك دوره سه‏ساله مديريت پروژه به‏صورت Online داير كرده است و از ترم آينده دوره فوق‏ليسانس مديريت پروژه از دانشگاه آبردين با همكاري انستيتو تحقيقاتي نفت و گاز پتروپارس در ايران برگزار مي گردد.
سايت انستيتو نفت و گاز پترو پارس ‍PGKI ؛ اطّلاعات كاملتري از زمان و چگونگي برگزاري دوره ؛ واحدها و سيلابس دوره و نحوه ثبت نام ارائه نموده است. همچنين جهت كسب اطلاع از جزئيات برنامه و بروشور دوره مي توانيد با تلفن ۲۲۵۸۹۳۹ (۰۲۱) تماس حاصل فرماييد.

/ 3 نظر / 12 بازدید
n

متشکرم. مطالبتان را چند روز است که ميخوانم . در صورت امکان برنامه اين دوره ها را دنبال کنيد. اموزش ان لاين چگونه است و چطوری می شود دنبال کرد؟ مطلبی را معرفی می کنيد.

دوستدار

ازاينكه سايت شما را ديدم خوشحالم . موفق باشيد.

n

چه غلطا فقط برای فيلم است